CHANCE->CHANGE
Żyj tym, co dyktuje ci twoja wyobraźnia, a nie twoja przeszłość
Steven Covey

Wyobraźnia jest ważniejsza niż rozum
Albert Einstein

Każdy chce żyć pełnią życia, być zadowolonym, mieć poczucie sensu życia. Dobry coaching powoduje wzrost wiary we własne możliwości i realizację wizji życia opartej na wartościach. Jeżeli chcesz odmienić swoje prywatne życie lub wydobyć potencjał swojej firmy i pracowników, coaching jest idealny dla Ciebie.
Odrzuć przeszłość i skup się na tym co możliwe jest w przyszłości.

Life coaching

Jeżeli chcesz:

  • doprecyzować własne cele życiowe,
  • rozwijać się,
  • uświadomić sobie czego potrzebujesz i czego chcesz od swojego życia,

to life coaching jest dla Ciebie.

Przez umiejętne zadawanie pytań coach zmienia Twój standardowy sposób myślenia, co najczęściej prowadzi do wypracowania nowych rozwiązań, o których wcześniej sam byś nigdy nie pomyślał.
Coach  pomoże Ci odkryć własne  marzenia. Coaching jest zorientowany na przyszłość, pomaga klientowi wydobyć się ze starych nawyków myślowych i zastępuje je fascynującą wizją nowych rozwiązań.
Decyzja o poruszanych tematach zawsze leży w gestii klienta, a nie coacha. Coaching jest strefą wolną od rad. Coach zawsze zachowuje poufność i stosuje się do etycznych zasad postępowania określonych przez International Coach Federation.

Coaching menedżerski

Jeżeli jesteś prezesem, dyrektorem, menedżerem, kierownikiem projektu i chcesz:

  • poprawić swoją efektywność działania,
  • podejmować bardziej trafne decyzje,
  • osiągać lepsze rezultaty,

to coaching menedżerski jest dla Ciebie.
Coaching jest szczególnie potrzebny w momentach planowanej zmiany pracy, stanowiska, awansu, zarządzania nowym obszarem odpowiedzialności.
Coaching  jest odpowiednim rozwiązaniem dla osób, które chcą mieć przy swoim boku kogoś życzliwego, kto będzie ich motywował do zmiany schematów myślowych.
Podczas coachingu odkryjesz na nowo swoją wizję siebie w pracy, uwierzysz w swój potencjał, popatrzysz na swoje zmagania z innej perspektywy, wypracujesz nowe sposoby rozwiązań starych problemów i szczegółowy plan ich realizacji.

„Warto było stracić pracę, żeby wpaść na ten pomysł i przyjść na coaching do Marii. To jest najlepsza zmiana w moim życiu . ”
„ Coaching? Jest super, cały czas czuję że rosnę..”
„Rozpoczynając coaching byłem rozbity i zdemotywowany. Z całego serca polecam Marię, jako profesjonalnego coacha, który pomógł mi odzyskać wewnętrzną równowagę i spojrzeć pozytywnie w przyszłość”
„Stałam się innym, lepszym szefem. Poprawiły się moje relacje z ludźmi w pracy..”
„Jestem w trakcie coachingu z Marią – widzę już teraz ogromną różnicę w tym, czego chcę dokonać w każdej sferze mojego życia i jak się za to zabieram.”
„Odzyskałem optymizm, wiarę w siebie i zrozumiałem czego chcę od życia.
Ten plan teraz wreszcie realizuję z sukcesami!”
„Pani Maria Wolińska była moim coachem kariery. Z przyjemnością mogę stwierdzić, ze coaching prowadzony przez nią przyniósł mi wiele wymiernych korzyści zawodowych, gdyż w wyniku każdej sesji wzrastała moja świadomość powodów i znaczenia różnych sytuacji zawodowych oraz znajomość sposobów radzenia sobie z nimi. Intensywne rozmowy i ćwiczenia pobudzały mnie do nowego sposobu myślenia i podjęcia kroków, których wcześniej nie brałabym pod uwagę, szczególnie biorąc pod uwagę specyfikę mego środowiska pracy.
Polecam Panią Wolińską ze względu na jej wysoka skuteczność jako coacha, otwartość, rzeczowe podejście do klienta i umiejętności motywowania do myślenia i działania”